Je mi 18 let. Bydlím s rodinou v Třebíči. Studuji zdejší gymnázium. Masožravky pěstuji od roku 2008. Od té doby mám bezmála 20 zdravých exemplářů rostlin.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

web Martina Malouška

 

léto 2010

Ták léto je tu a my se těšíme na naše miláčky a jejich krásu, která je v létě největší. Právě mi kvete 2. stvol u Sarracenia leucophylla.....opravdu radost pohledět. Jinak projekt JNN stále pokračuje. Již 1. července se dočkáte dalšího výstupu. Umírá mi postupně Utricularia flaccida, ze které zbyl pouze jen jeden zelený prýt. Doufám, že ji zachráním. 5. července - Na počest Fotbalového šampionátu v Jihoafrické republice mi začala kvést jedna z jihoafrických rosnatek (D. aliciae). K tomu se ukázaly květy U. bisqamata v celé své kráse. A nakonec začala kvést U. subulata.... to bude zase ve všech květináčích roztroušená :-( 26. 7. 2010 - po dovolené se hlásím zpátky. D. aliciae má 3 nádherné stvoly. K dokonalosti chybí jen květy :-) Co se týče novinek...... U. flaccida se vzpamatovává. To je ta nejlepší zpráva. Jinak moje darlingtonie má MIMINKO :-) 31. 8. 2010 - aneb konec prázdnin, léta a začátek otravy se jménem ŠKOLA. Po pesimistickém úvodu začnu trochu optimističtěji. Nádherně se mi rozrostl salátek (nějaká mexická tučnice) - bohužel ale nevykvetla. Dobrá zpráva pro mne je to, že mi vykvete U. pubescens. Brutální ochlazení způsobilo i uklizení poloviny sbírky do garáže, kde se začnou aklimatizovat na má provizorní zimoviště. Zima se blíží a štěstí přeje připraveným. Včera jsem vyhnojil mucholapky a špirlice perlitem, tak doufám, že mi porostou!