Je mi 18 let. Bydlím s rodinou v Třebíči. Studuji zdejší gymnázium. Masožravky pěstuji od roku 2008. Od té doby mám bezmála 20 zdravých exemplářů rostlin.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

web Martina Malouška

 

Poradna

Vytvořeno 27.02.2010 22:26:54 | Poslední změna 23.05.2018 12:01:05
Zde se můžete zaptat na některé problémy týkající se pěstování masožravek
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "1561":
 
Ahoj, nevite, proc se me spirlici netvori nektar? Zalevam ji casto, nikdy neni na suchu a stoji na jiznim parapetu
Diky
Hele zdar, nezakoupil jsi náhodou jednu mucholapku z květinářství přímo mi před nosem měl jsem ji tam vyhlídnutou na Demlově ulici 25.7.2012
Ahoj Martine (příp.kdokoliv ostatní ochotný poradit),
co by se asi dalo doporučit chlápkovi, který se nechal pobláznit fotografiemi masožr.rostlinek a diskusemi jejich pěstitelů, a chtěl by v bytovce na okně nějakou co nejdříve pěstovat ?
Zatím jsem si nechal v blízkém zahr.centru (Hortis Židlochovice) zjistit ceny Drosery capensis a Špirlice. Chtěl bych něco aspoň trošku blbuvzdorného (můj somatotyp), co by nám zároveň aspoň trošku pomohlo od much, mušek (vos ?).
Děkuji moc a moc. Pavel

P.S. mám hned dva další dotazy ::
(1) kolik hmyzu taková rostlinka (s)potřebuje denně, a co musí její majitel podniknout, kdy toto množství prostě nebude splněno ?
(2) jak jsi radil, že se má nechat během zimy na suchu, někde vzápětí byla zmínka ''Párkrát za měsíc ji zalijte a bude prosperovat'' - to patří k tomu ''suchému'' zimnímu období ??

budu napjatě čekat na odpovědi a budu za ně patřičně vděčný ......
V zimně samo
Ahoj nevíte prosím v jaké teplotě má mucholapka být?
Pokud potřebujete se svou rostlinou poradit, toto fórum je Vám k dispozici.